Pashagaming Neden Adres Değiştiriyor

Türkiye’de pashagaming sitesi ile çalışmak isteyen bir şahsın, yeni giriş adresi, değişen adres ile hizmet aldığı ya da almaya çalıştığı bilinmektedir. Pashagaming sitesi hakkında kapatılma kararını Türkiye’de yetkilendirilmiş kurumlar vermekte ve uygulamaktadır. Site kapatıldığında giriş problemi yaşanmakta ve yeni giriş adresi üzerinden, tekrar site hizmetleri alınabilmektedir. Peki pashagaming neden adres değiştiriyor? Bu uygulamanın altında, sitenin yasal özelliklerini incelemeniz ve bu uygulamanın altında sitenin online hizmetlerini incelemeniz gerekecektir.

Pashagaming Yasal Özellikleri Adres Değiştirir mi?

Elbette pashagaming sitesinin bağlı olduğu Webforce Entertainment N.V  şirketi ve bu şirket tarafından pashagaming sitesi adına alınmış 8048 numaralı lisans belgesi yani tamamlanmış yasal özellikleri, sitenin Türkiye piyasasında kapatılmasına etki etmektedir. İsmi verilen şirket, Hollanda Antillerinde kurulmuştur. Numarası verilen lisans belgesi, Hollanda Antilleri üzerinden alınmıştır. Türk kanunları kapsamında gerçekleştirilen bir işlem yoktur. Bu yüzden tespit edilen site, kapatılmakta ve adres değişikliği yapmak zorunda kalmaktadır.

Pashagaming Hizmetleri Adres Değişikliği Nedeni mi?

Sitenin online hizmetlerine baktığınızda, canlı casino oyunları, slot makineleri oyunları, online poker oyunları gibi seçeneklere, para ile oynanan oyunlara imkan sağlandığını göreceksiniz. Bu hizmetlerin veriliyor olması da, sitenin tespit edilmesi ve Türk yasaları nedeniyle kapatılması anlamına, giriş problemi yaşanması ve yeni giriş adresinin belirlenmesi anlamına gelmektedir.

Pashagaming Adres Değiştirince Ne Oluyor?

Yukarıda yasal gerekçeler ve online hizmetler açısından pashagaming neden adres değiştiriyor? Sorusunun cevabı verilmiştir. Peki adres değiştirince ne olur? Adres değişikliği gündeme geldiğinde, üyeler açısından değişen herhangi bir şey yoktur. Sadece internet sağlayıcıların adres çubuklarına yazılan giriş adresi konusunda değişiklik yapılmaktadır. Bunun dışında ekstra bir işlem yapılmasına, uygulama içerisine girilmesine gerek bulunmamaktadır. Yapılan adres değişikliği ile birlikte, Türkiye’de yeni bir pashagaming giriş adresinin daha kullanıma açıldığı görülmektedir. Pashagaming110 pashagaming yeni giriş adresi olarak belirlenmiş, faaliyetler bu adres üzerinden verilmeye başlanmıştır. Pashagaming yeni giriş adresi pashagaming110 olduktan sonra, bundan önceki bütün adreslerin geçerliliğini yitirdiği görülmektedir. Eski adresler ile giriş işlemini yapmaya çalışmak, sadece zaman kaybı anlamına gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir